Gospodarstwo

Naszą misją jest stworzenie największego w Polsce stada krów rasy Limousine, złożonego z najlepszej jakości osobników, chowanych na naturalnej i ekologicznej łące.

Swoją hodowlę założyliśmy na Pojezierzu Mazurskim, terenach zielonych nazywanymi Płucami Europy. Dążymy do zostania liderem w hodowli krów Limousine i chcemy w tej dziedzinie wytyczać najwyższe standardy na polskim rynku. Dlatego stado wypasamy na najlepszej możliwej lokalizacji hodowlanej w Polsce. Nasze łąki otrzymały certyfikat Centrum Jakości Agro Eko, a stado znajduje się pod ciągłym nadzorem weterynaryjnym. Hodujemy bydło bez użycia chemii. Nasze byki, jałówki i cielęta hodowane są wyłącznie na naturalnych i ekologicznych paszach, a zielone tereny umożliwiają im swobodny ruch, dzięki czemu zachowują one zdrowie i dobrą kondycję, co przekłada się na najwyższą jakość ich mięsa.

Rozrost stada

Ciągle dążymy do udoskonalenia stada, dlatego współpracujemy z innymi hodowcami w celu rozpłodu coraz silniejszych osobników i championów, oraz powiększeniu stada, by stało się ono największe w Polsce.